Sunday, August 29, 2010

Algus.

Heihopsti, Muffinid!

Niisiis võite näha, et olen alustanud uue blogiga. Kuid see blogi ei ole minust. Või noh, tegelikult isegi ehk on. See on minust vaatlejana. Peamiselt keerleb blogi sisu ikkagi minu väikeõe ümber. Ta põeb haigust nimega tsüstiline fibroos ning ilmselt seda tuleb ka siin blogis päris palju ette.

Täna oli mul koolis aktus. Marie oli muidugi samuti seal, vaatamas, kuidas me Brackmani pargis seisame, küünlad käes ja kuulame seda tõsist juttu, mis direktor ja teised meile räägivad. Marie üritas samuti Sütevakasse saada, kuid ei saanud kahjuks sisse. Sellegipoolest oli ta rõõmsalt seal ja jälgis meid. Pärast seda läksime koju, kus ema hakkas süüa tegema. Marie näksis niisama, ta ei tahtnud karaskit, kuid nõustus sööma ühe tüki, kui avastas, et kausist kurkidest jääb talle väheks. Ilmselt oleks ta unustanud Kreon'i võtta, kuid talle tuletati seda meelde, mis peale ta ärritus ja ütles, et ta just tahtis ise seda võtta.

Pärast seda pole midagi erilist juhtunud.
Kirjutan homme. Või mõni teine päev. See oligi peamiselt sissejuhatuseks :)

Kallistused,
SugarPingu ehk Tiina :)

No comments:

Post a Comment