Heihopsti Muffinid!
Täna lahkusin ma kodust siis kui Marie veel magas. Uuesti nägin ma teda siis, kui olin pärast täispikka koolipäeva tagasi koju jõudnud ja leidsin ta raamatut lugemas. Harry Potter ja fööniksi ordu, kui ma ei eksi. Ma isegi ei suuda ette kujutada mitmes kord tal seda lugeda on, aga kui talle meeldib see, siis meeldiku aga edasi.
Ema rääkis mulle, kuidas Marie oli hommikul nõudnud toormaasikamoosi, mis külmkapis talve ootas. Pika veenmise peale nõustus ta siiski proovima ka ploomimoosi, kuid sellegipoolest tahtis ta lõpuks ikkagi maasikamoosi.
Täna toimus ka muusikakooli avaaktus, kuhu me perega läksime. Marie vingus natuke ega tahtnud, aga lõpptulemusega jäi ta siiski rahule. Mis talle aga ei meeldinud, oli see, et direktor oli lasknud Väikeste Viiuldajate grupi liikmete solfedžo tunde ümber tõsta, mistõttu ta pidi õpetajat vahetama ning lahkuma klassist, kus ta enamusi inimesi teadis.
Õhtul jagasime me Mariega arvutiaega, ent nii pea kui tema aeg oli lõpukorrale jõudmas ja ta pidi minema auru tegema, siis tõusis kisa, et miks tema peab kõike seda tegema ja mina mitte midagi. Pärast selgitamist, (mida talle tegelikult vaja ei olnudki,) rahunes ta ja tegi, mis kästud.
Enne magamaminekut, see tähendab praegu, kui ma seda blogi kirjutan, nõudis ta endale helbeid ja piima, mis on lahutamatu osa tema päevast. Koos toiduga, mille isa talle valmis paneb, tõstetakse kaa purk Kreon'iga. Muidu ta lihtsalt unustab selle!
Kalli,
SugarPingu =)